Pokud vám přijde můj blog užitečný, budu moc ráda, když mě podpoříte v anketě Maminka roku v kategorii blogerka svými hlasy (přímo tady). Hlasů lze naklikat dokonce 10 každou hodinu. Není to tím pádem úplně soutěž o to, kdo měl lepší nápad na blog, ale kdo víc klikal 😀

Tak mi, prosím prosím, pomozte dostat se do finále mezi TOP 3. Byla by to pro mě velká pocta a hlavně zadostiučinění, že tvořím něco smysluplného. Děkuji moc!

Za medialonek děkuji mé tchýni. Napsala ho krásně (původně ve 3. osobě). Po nominaci jej ale v redakci museli pro účel ankety překlopit do 1. osoby. To už mi tak skvěle nezní, ale jsem moc vděčná už i za tom že jsem se dostala do semifinálové 10:

“Jsem na rodičovské dovolené s patnáctiměsíční dcerou Medou. Patřím mezi ženy, které neodrazuje svět financí, mám ráda tabulky a hodně přemýšlím o smysluplném využití vydělaných peněz. To, co jiné maminky odrazuje zjišťovat si o možnostech státních podpor v rámci rodičovství, já pečlivě nastudovala. Spustila jsem tím vlnu dotazů ve skupině kamarádek. Mnohé byly překvapené, jaká rozhodnutí jim zlepší jejich finanční situaci. Na podobné otázky jsem narážela i na diskusních fórech, a to mě přivedlo k myšlence začít sepisovat odpovědi a konkrétní příklady ze života na blog. Založila jsem instagramový profil, kde radím maminkám, jak si poradit s penězi a na co si v oblasti financí dávat pozor. Později se chci věnovat i vzdělávání dětí ve finanční gramotnosti. Co razím: Nejlepší věci se snažím získat co nejvýhodněji. Peníze jsou i prostředek k tomu, který mohu použít, abych do sebe opět zainvestovala. Na vzdělání dítěte nebudeme šetřit.”

M.M. očima tchýně 🙂

(Úplně původně jsem si říkala, že jestli se do semifinále probojuji, nebudu nikde škemrat o hlasy. Pak se mi to ale rozleželo v hlavě a došlo mi, že žádná příští šance nebude. A nebyla bych to já, kdybych příležitost alespoň nezkusila využít!)

Tak ještě jednou prosím klik klik sem. Děkuji!